תכנון של טיול הוא פעמים רבות בסיס לשינויים

הטיול הגדול במזרח הוא הזדמנות חד פעמית לחופשה מושלמת. הזמן הארוך שנמתח כמו עד אינסוף, התרבויות השונות והייחודיות של האזור, הנופים הפראיים והחופים עוצרי הנשימה הופכים את החוויה לבלתי נשכחת. כאשר אנו מנסים לתכנן טיול במזרח, קשה לנו מאוד להכין תכנית מחייבת וסגורה.

הסיבה לכך היא שדרוש ניסיון והבנה אמיתית לא רק של אופי המדינות בהם נבקר, אלא גם של האופי והרצונות האישיים שלנו. לכן, פעמים רבות תכנון של טיול במזרח הוא רק הבסיס לשינויים.

ויזה להודו מחו"ל

לצורך הוצאת ויזה להודו מחו”ל כל מה שאתם צריכים זה חיבור לאינטרנט

אחת מהשאיפות הנפוצות במהלך טיול במדינות המזרח, בעיקר תאילנד ונפאל, היא השאיפה להגיע להודו. גם מטיילים אשר לא היו מעוניינים בטיול בהודו בעודם בישראל, ימצאו את עצמם שומעים על נפלאות תת היבשת ממטיילים אחרים, וירצו לשלב אותה במסע שלהם.

הקושי בכך הוא פעמים רבות לא רק התחבורה, אלא הוצאת הויזה וההתמודדות מול המערך הפקידותי ההודי. מי שלא הוציא ויזה להודו בעודו בישראל, יצטרך להוציא ויזה להודו מנפאל או מתאילנד.

 

מה היתרונות והחסרונות של ויזה אלקטרונית

ממשלת הודו מאפשרת הנפקה של ויזות מסוגים שונים עבור שלל המבקרים המגיעים לתת היבשת. ניתן כמובן להוציא ויזת תייר סטנדרטית.

מדובר בתהליך אשר צפוי לקחת כעשרה ימים אם הכל ילך קשורה, במהלכם תבקרו בשגרירות הודו או במשרדי ש.מ אשרות לא פחות מ-2 פעמים, פעם אחת לתשלום והפקדת המסמכים והדרכון, ופעם שניה להשגתו בחזרה עם הויזה בפנים. ניתן לחלופין להוציא ויזת טרנזיט לביקור קצר יותר של 15 יום תוך זמן קצר יותר.

קיימת אפשרות חדשה באופן יחסי בשוק להוצאת ויזה להודו מחו”ל, אשר חשוב מאוד לשקול בעודכם מתחבטים – הוצאת ויזה אלקטרונית להודו.

 

היתרונות והחסרונות של הוצאת ויזה אלקטרונית כוללים בין השאר :

 

זמן שהות קצר מויזת תייר: זמן השהות אשר מאפשרת ויזת תייר סטנדרטית להודו הוא כ-3 חודשים, עם אפשרות להארכה לחצי שנה (ניתן להאריך את התוקף בהודו עצמה). ויזה אקלטרונית מאפשרת לכם שהות קצרב בהרבה, עד 60 יום של טיול. אמנם מדובר בתקופה ארוכה, אך לאור הממדים העצומים של הודו אין היא מספיקה בשביל לחרוש את כל היעדים. אפשר גם להסתכל על זה כיתרון ולהגיד ש – 60 ימים זה המון זמן, הכל תלוי בצורך שלכם. אתם תחליטו אם זה יתרון או חיסרון.

 

מהיר יותר: אמנם הוצאת ויזה אלקטרונית לוקחת חמישה ימים מלאים, אך מדובר בחמישה ימים שניתן לנצל להמשך הטיול, כאשר אתם פשוט מחכים למייל עם אישור מהרשויות ההודיות. בשונה מוויזת תייר סטנדרטית, ויזה להודו מנפאל או תאילנד שהוצאה בצורה אלקטרונית לא מצריכה כל ביקור בשגרירות המקומית.

 

נוחות: אם תבחרו להוציא ויזה אלקטרונית לא תצטרכו לחכות זמן רב בתור בשגרירות. נוסף על כך, תוכלו לקיים את כלל מילוי המסמכים דרך המחשב, וכך תוכלו להיעזר במטיילים וחברים אחרים בלי צורך להטריח אותם יום שלם. תוכלו להוציא ויזה להודו מתאילנד או נפאל מכל מקום, בלי צורך לשהות בעיר הבירה. כל מה שאתם צריכים הוא חיבור לאינטרנט.

 

ניתן להיעזר בשירותי חברה מקצועית: למרות הרצון שלנו להיות עצמאיים וחופשיים מהתערבות חיצונית במהלך הטיול הגדול שלנו, ניתן בהחלט לשקול בחיוב להיעזר בשירותי חברה מקצועית להוצאת ויזה להודו מנפאל או כל מקום אחר בעולם.

חשוב להבין שהבירוקרטיה המתישה צריכה להיעשות באופן מושלם, כך שתוכלו להימנע לחלוטין מהסתבכות עם החוק בהודו. חשוב מאוד לבחור בחברה שתבטחו בה, חברה שתדע להתאים את עצמה לרצונות והשאיפות האישיות שלכם מהטיול.

זכרו, חשוב להשקיע מעט זמן בבחירת חברה איכותית, מובילה ובעלת ותק, אשר תדע לסייע לכם לעבור את מסכת הייסורים הבירוקרטיים בצורה חלקה קלה ופשוטה. בחרו בחברה מוכרת עם המלצות ממטיילים אחרים ולא תתאכזבו.