אם בעבר נדרשתם להגיע לשגרירות או למשרד המייצג את השגרירות בכדי להוציא ויזה להודו, מאז שנת 2017 המציאות השתנתה וכל אחד יכול להוציא ויזה להודו בלי לצאת מהבית. כל מה שאתם צריכים זה מחשב, חיבור לאינטרנט, דרכון וכמה פרטים נוספים אותם תצטרכו להזין במהלך מילוי הטופס.

את מילוי הטופס אונליין בעברית תוכלו להתחיל כאן

 

ויזה להודו אונליין דרך האינטרנט

ויזה להודו אונליין: החל משנת 2017 אזרחי ישראל יכולים להוציא ויזה אלקטרונית להודו באינטרנט בלי לצאת מהבית

 

ויזה להודו באינטרנט – למי היא מתאימה?

הויזה האלקטרונית מתאימה לכם אם אתם עומדים בקריטריונים הבאים:

אתם מעוניינים לטייל בהודו עד 60 ימים, שימו לב – אם זמן הטיול שלכם בהודו אורך מעל 60 ימים ויזה אלקטרונית אינה מתאימה לכם.

אתם טסים בטווח של 4 החודשים הקרובים (מרגע קבלת הויזה יש לכם זמן של 4 חודשים להיכנס להודו ומהרגע שנכנסתם תוכלו כאמור לשהות בהודו למטרת תיירות או עסקים למשך 60 ימים).

אתם מעוניינים בתהליך קצר שמתבצע אונליין שבסיומו הויזה מתקבלת באימייל.

 

 

היתרונות הברורים של הוצאת הויזה האלקטרונית

פשוט לא צריך לצאת מהבית הכל מתבצע אונליין וזה יתרון שחוסך לכם המון זמן ואנרגיה שתוכלו לשמור לטיול. במקום לנסוע למשרדים המייצגים את שגרירות הודו בתל אביב או בירושלים, אתם יכולים להתרווח על הכיסא למלא את פרטי הויזה בזמן שנוח לכם.

זמן שהייה ארוך בהודו, רוב האנשים אינם נשארים בהודו מעל 60 ימים ולכן הזמן הזה בהחלט מספיק לרוב הטיולים בהודו. מהניסיון שלנו רוב הטיולים בהודו נעים בין שבועיים לחודש מה שבהחלט מתאים לתנאי הויזה האלקטרונית.

מנפיקים את הויזה מאוד מהר, זה אומר שמרגע שמילאתם את הטופס בדרך כלל תקבלו תשובה בתוך 72 שעות. אם זאת מניסיוננו לעיתים רחוקות אמנם אך זה יכול לקרות שישנם עיכובים במתן התשובה, כאשר הזמן הארוך ביותר שיצא לנו לראות הוא 6 ימים.

הטופס שלנו מקל עליכם את החיים: הטופס שלנו בעברית ומאוד פשוט להבנה, בניגוד לטופס של שגרירות הודו, הטופס שלנו אינו נתקע, כמו כן אתם יכולים להעלות את התמונות באיזה פורמט שתרצו ואנחנו נדאג להמיר את התמונות לפורמט המתאים לשגרירות הודו מה שחוסך לכם זמן ועצבים מיותרים (מגיע לכם להנות גם משלב מילוי הויזה או לפחות להפוך אותו להרבה יותר נעים).

אנחנו כאן זמינים לשאלותכם: רוצים לצאת מהודו ולחזור? לעשות קונקשן? לא בטוחים מה לענות באחת מהשאלות? כל אחד והשאלות שלו… אנחנו כאן כדי להוות עבורכם מקור מידע ולהסיר את חוסר הוודאות.

 

טיפים להוצאת הויזה אונליין

כאמור השאלות שהכנו עבורכם מאוד נוח, פשוט ולא נתקע, אך עדיין חשוב לוודא טרם התחלת מילוי הטופס שאתם מפנים לו את הזמן הדרוש נניח בין 10 דקות לחצי שעה.

אם יש לכם שאלה במהלך מילוי הטופס תוכלו להתקשר אלינו או לשלוח לנו הודעת ווטסאפ לטלפון 058-78-18-592.

אמנם הטופס שלנו מותאם למכשירי מובייל אך בכל זאת הדרך הנוחה ביותר למלא את הטופס היא דרך המחשב.

במהלך מילוי הטופס תתבקשו להעלות 2 תמונות עבור ויזה תיירות ו – 3 תמונות עבור ויזת עסקים להודו, התמונות הן: תמונת פספורט, תמונת דרכון (החלק עם התמונה) ובמידה ומדובר בויזת עסקים תצטרכו להעלות גם תמונה של כרטיס הביקור שלכם. הדרך הקלה ביותר להעביר אלינו את התמונות היא בווטסאפ כאמור למספר 058-78-18-592 לחילופין תוכלו להעלות את התמונות דרך הממשק בטופס.

 

מכאן נותר לנו לאחל לכם תהליך קל בהוצאת הויזה וכן טיול נעים בהודו.

צוות VisaHodu