להוצאת ויזה לסרי לנקה בקלות

  מלאו טופס בקלות ואנחנו נעשה את היתר, לכל שאלה התקשרו 0587818592 ♥

  ויזה לסרי לנקה בעברית בקלות

  • הטופס נוח וקל למילוי ואינו נתקע.
  • ניתן למלא מכל מכשיר, תאימות מלאה גם למובייל.
  • שירות לקוחות מהיר וחייכן במיוחד.
  • אתר מאובטח בהתאם לדרישות חברות האשראי.
  • הויזה תקפה ל – 180 ימים במהלכם תוכלו לבקר 30 ימים בסרי לנקה מרגע הכניסה.
  • ניתן להיכנס לסרי לנקה פעמיים במהלך ה – 30 ימים.
  ויזה לסרי לנקה
  ויזה לסרי לנקה

  ויזה לסרי לנקה
  זה לא צריך להיות קשה

  אפשרות אחת היא לחפש את הטופס באינטרנט, להתמודד עם אתר מיושן ואנגלית רשמית, לקרוא ולהבין איפה ללחוץ מה למלא ואיך ובקיצור “לשבור את הראש” אך אפשר גם אחרת.

  הגעתם לאתר הוגן עם תודעת שירות יוצאת דופן (באחריות), תוכלו למלא את הטופס בעברית מכל מקום, לשאול אותנו ולקבל תשובות למה שאתם לא יודעים בנוגע להוצאת ויזה לסרי לנקה ולעשות לעצמכם את החיים הרבה יותר קלים ונעימים.

  וכל זה בעלות הגיונית של 97 ש”ח עבור השירות ו – 36$ לשגרירות סרי לנקה.

  יש לכם עוד שאלות? דברו איתנו כאן ונשמח לסייע: 058-7818-592

  כיצד להוציא
  ויזה לסרי לנקה אונליין?

  כאמור תוכלו למלא את הטופס באתרנו מה שיחסוך לכם זמן ואנרגיה. כמובן שחשוב מאוד שכל הפרטים בטופס יהיו מדויקים, אך ישנם כמה פרטים שהם קריטיים יותר מהאחרים, הינה הם לפניכם. השדות הבאים כאמור הם קריטיים בטופס:

  מספר הדרכון, האזרחות כפי שהיא מופיע בדרכון, תאריך הלידה.

   

  מדוע מספר הדרכון קריטי במילוי הטופס?
  מספר הדרכון קריטי מכיוון שזה המספר שעבורו ניתנת הויזה ולכן אם תטעו בהזנת מספר הדרכון הויזה תונפק עבור מספר אחר מה שיהפוך את הויזה שלכם באופן מידי ללא שימושית.

  למה חשוב למלא את תאריך הלידה במדויק?
  תאריך הלידה קריטי מכיוון שנכון לכתיבת שורות אלה ילדים עד גיל 12 אינם משלמים אגרה בכלל לעומת אנשים מעל גיל 12 המשלמים אגרה בסך 35$ לאדם. ולכן חשוב למלא את תאריך הלידה במדויק כדי להבין האם אתם צריכים לשלם אגרה במסגרת הכניסה לסרי לנקה.

  ויזה לסרי לנקה אונליין
  איך זה מתבצע?

  הוצאת ויזה לסרי לנקה יכולה להתבצע באופן פשוט מאוד, בשפה העברית ובטופס ברור וקל לשימוש באתר שלנו בקישור הזה.

  אשרת הכניסה לסרי לנקה מתאימה לכם אם הקריטריונים הבאים נכונים עבורכם:

  1. אתם מתכוונים לטייל בסרי לנקה עד 30 ימים.
  2. אתם מתכוונים להגיע לסרי לנקה בטיסה.
  3. מטרת הטיסה שלכם היא תיירות.
  4. הטיסה המתוכננת שלכם לסרי לנקה היא בטווח של 90 ימים, יש לקחת בחשבון שהויזה שתקבלו תקפה ל – 90 ימים.
  5. אתם מעוניינים להקל על עצמכם את מילוי הטופס ולהקטין משמעותית את חוסר הוודאות.
  6. אתם מעוניים לקבל את הויזה בתוך כיומיים.

  מהם היתרונות של ויזת ETA

  לוויזת ETA שלל יתרונות, גם עבורנו כתיירים וגם עבור הממשל והציבור בסרי לנקה. היתרונות אשר מקנה ההליך האינטרנטי כוללים בין השאר:

  • מניעת שחיתות: כל מבקר באזור דרום מזרח אסיה ככל הנראה נתקל בתופעות של שחיתות במעברי גבול ובכניסה למדינות. פקידים רבים העובדים בשכר זעום נוטים לבקש שוחד מהתיירים על מנת לסיים את תהליך המעבר במהירות סבירה. במידה והתייר מסרב לשלם, הפקיד עשוי לטפל בבקשה שלו זמן ארוך ביותר, ולעיתים אף לא לאפשר לו כניסה. ויזת ETA מונעת את האפשרות של פקידים מושחתים להתעמר בכם, ומבטיחה לכם כניסה חלקה וחוויה נעימה יותר.

   

  • נוחות: הוצאת ויזה היא בדרך כלל תהליך ארוך, מתיש וקשה. לא קל להתמודד עם מערכות בירוקרטיות של ממשלים זרים, והקושי אף גובר כאשר מדובר במדינות עולם שלישי. ויזת ETA הופכת את כל ההליך הזה לקל פשוט ומזמין, וחוסכת מאתנו כל צורך להגיע אל הקונסוליה או השגרירות הרלוונטיים.

   

   

  • רווח למקומיים: אחת מהבעיות של התיירות הגלובלית היא הפערים העצומים בין אתרי הנופש היפיפיים לבין רמת החיים של התושבים המקומיים. הסיבה לכך נעוצה בין השאר בעובדה שרוב ההשקעות והרווחים מהתיירות מגיעים מבעלי הון מכל רחבי העולם. לכן, הרווחים אינם זורמים כמעט לאוכלוסייה המקומית. תשלום הוויזה עבור הביקור היא דרך נהדרת עבור הממשל המקומי להרוויח באופן ישיר מהתיירות הנכנסת, לשלוט בכמות שלה ולשפר את רמת החיים של כלל התושבים.

   

  • פיקוח ובקרה: העובדה שכלל התהליך מתבצע באופן ממוחשב, מאפשרת לממשל המקומי לנהל מעקב צמוד אחר הנכנסים לשטחו. כך, ביכולתו לראות אילו אזורים של האי נחשבים מבוקשים יותר מבחינה תיירותית, ואילו דורשים השקעה נוספת. לכן, המערכת בעצם מאפשרת שיפור השירות לתיירים וצמיחה נבונה של התעשייה כולה.

   

   

  ניתן להיעזר בסיוע מקצועי עבור תכנון הטיול שלכם

  פעמים רבות אנחנו מתפתים לנסות לתכנן ולארגן את הטיול שלנו באופן עצמאי. כך, אנחנו יכולים לבחור באופן ישיר מה לעשות, מתי, וגם מפתחים ידע בעולם התיירות המקומי. עם זאת, עבור רבים מאתנו אשר טרם הגיעו לביקור במדינות אשר אינן חלק מהעולם המערבי, תכנון טיול בסרי לנקה עשוי להיות מעט מאתגר. ניתן בהחלט להיעזר בחברה מקצועית כדי שתסייע לנו להוציא את הויזה ולחסוך את ההתעסקות הלא נעימה וכמו כן להבין מה מתאים לנו בטיול, ועל אילו נותני שירות ניתן לסמוך. כך, תוכל לצמצם משמעותית את הסיכוי לעוגמת נפש במהלך הטיול, ולהבטיח לנו ולכל המשתתפים חוויה תרבותית בלתי נשכחת.

  כל המידע על ויזה לסרי לנקה

  ויזה לסרי לנקה פותחת לכם פתח לעולם אחר

  סרי לנקה היא האי הגדול ביותר בשטח המדינה ההודית. האי הוא בעל היסטוריה עשירה, הכוללת בין השאר מאבק ארוך שנים לעצמאות החבל. ארגון הנמרים הטמיליים שלט באי במשך שנים רבות, נלחם בממשל המרכזי בהודו והפסיד לאחר מאבק עקוב מדם. היום האי הפך להיות יעד תיירותי מבוקש בכל רחבי העולם, ומושך אליו תיירים רבים בכל שנה.

  האטרקציות המרכזיות של האי הם החופים המרהיבים שלו, הכוללים שלל אתרי צלילה וכמה מחופי הגלישה הטובים ביותר בעולם. בנוסף, היערות העבותים המכסים חלקים רבים מהאי מהווים בית גידול למיני בעלי חיים נדירים. המפגש עם התרבות המקומית הוא מרתק, ומאפשר גם לאנשים אשר אינם מורגלים בטיולים במדינות העולם השלישי לחוות חוויות חדשות מתוך נוחות וסדר. בקיצור, לסרי לנקה יש מה להציע לכל אחד, והיא יעד שכדאי מאוד לשקול להגיע אליו גם במסגרת טיול ארוך באזור וגם במסגרת ביקור ייעודי.

   

  מהי ויזת ETA

  הממשל המקומי בסרי לנקה פועל כדי להגדיל את נפח התיירות הנכנסת. הפעולות אשר עושה הממשל כוללות עידוד הקמת מלונות ברמה גבוהה באי, קידום האבטחה בערים, ועידוד יוזמות תיירות מקומיות. אחת מהפעולות המרכזיות שעשה הממשל היא הקלה משמעותית על דרך הוצאת הויזה לסרי לנקה, בעזרת השקת אפשרות להוציא את הוויזה מבעוד מועד דרך האינטרנט. זוהי בעצם ויזת ETA אשר מאפשרת לכם להוציא בדקות ספורות את הויזה מכל מקום בעולם, בלי לחכות בתורים ארוכים, או להסתבך בביקור בקונסוליות רלוונטיות. ויזת ETA מגיעה בשתי תצורות עיקריות, אחת לתיירים ואחת לאנשי עסקים, כאשר ההבדל העיקרי בתהליך ההוצאה נוגע לגובה התשלום המבוקש עבור השירות.

   

  מה אני צריך לעשות בשביל לקבל את הויזה

  על מנת להוציא את הויזה, עליכם למלא את כלל הפרטים הרלוונטים באתר האינטרנט. בנוסף, עליכם להצטייד בדרכון בתוקף, כמו גם באמצעי תשלום. אפשר לבצע את התשלום בעזרת חשבון PAYPAL אך ניתן כמובן גם לשלם בצורה סטנדרטית בעזרת כרטיס אשראי. חשוב לזכור שאין שום צורך להזמין כרטיס טיסה לפני בקשת קבלת הוויזה, כך שבמידה ואתם שוקלים לבקר באי במסגרת טיול באזור, תוכלו להוציא את הוויזה ולהחליט בשטח אם מתחשק לכם להגיע. אישור הוויזה יגיע אליכם במייל, ועליכם להדפיס אותו ולהציג אותו יחד עם הדרכון שלכם בעת ההגעה למדינה.

   

  מהם הדברים שיש לשים אליהם לב בעת הוצאת הוויזה

  למרות שהממשל המקומי עושה מעל ומעבר על מנת להקל על תהליך קבלת הוויזה, מדובר עדיין בתהליך בירוקרטי שעשוי להיות מעט מורכב, הדברים שיש לשים אליהם לב בעת הוצאת הוויזה כוללים בין השאר:

  • תשלום: העלות של הוצאת הוויזה משתנה לפי סוג ויזת הETA. כאשר מדובר בויזה לסרי לנקה למטרת תיירות כל אדם מעל גיל 12 צריך לשלם 35$ בתוספת עמלות תשלום בכ. אשראי כך שהסכום הכולל הוא כ – 36.4$.

   

  • מי צריך להוציא את הוויזה: באופן כללי, כל מבוגר המבקש לבקר בסרי לנקה צריך לקבל את הוויזה לשם כך. עם זאת, ילדים מתחת לגיל 12 יכולים להיכנס לאי באופן חופשי, ללא צורך בתשלום או בהליך בירוקרטי נוסף מעבר להוצאת הויזה עצמה. אם אתם מחזיקים כבר בוויזת עסקים לאי, ואתם רוצים להגיע אליו עבור חופשה, אין אפשרות להוציא וויזה נוספת. לכל דרכון יכול להיות בתוקף אישור וויזה אחד בלבד, ולכן במידה ויש לכם ויזת תייר בתוקף, תצטרכו לחכות עד שתוקפה ייפוג.

   

  • כמה זמן אוכל להישאר באי: ויזת ETA מעניקה לכם את האפשרות לשהות בסרי לנקה ל30 יום. עם זאת, במידה ותרגישו שהביקור אינו ארוך מספיק, תוכלו בהחלט להגיש בקשה להארכה. שימו לב, שוויזת ETA מעניקה לכם את האפשרות להיכנס לסרי לנקה פעמיים, כאשר זמן השהייה המשולב בשתי הכניסות לא יעלה על 30 יום ללא הארכה מגורם רשמי.

   

  • כמה זמן עלי לחכות: במידה וסיימתם למלא את הפרטים הדרושים באתר, ושילמתם את עלות הטיפול בתיק שלכם, הזמן הממוצע שעליכם לחכות הוא יום עסקים אחד. עם זאת, במידה ואתם לחוצים בזמן או שנזכרתם ברגע האחרון, תוכלו להגיש בקשה להליך מזורז בעלות נוספת, ובכך לצמצם את זמן ההמתנה שלכם ל6 שעות, או אפילו חצי שעה במידת הצורך.