שגרירות הודו ויזה

גם אם לרוב הנפקת ויזה ליעד כזה או אחר בחו”ל עוברת בשגרירות המדינה אליה ברצונכם להגיע, שגרירות הודו בישראל מעדיפה שלא להתנהל מולכם באופן אישי ובוחרת לנהל את תחום הוויזה מול חברת אשרות ישראלית חיצונית – ש.מ אשרות. יחד עם זאת במידה ואתם מתכוונים להגיע להודו בטיסה תוכלו להוציא ויזה אלקטרונית באינטרנט ובכך לחסוך זמן יקר וגם כסף. הויזה האלקטרונית מאפשר לשהות בהודו עד 90 יום ברצף למטרת תיירות ועד 180 ימים ברציפות לצרכי עסקים.

אנו ממליצים ליצור איתנו קשר בטלפון 0587818592 כדי לקבל את כל הפרטים לא לפני שאתם מעיפים מבט במה שלקוחות מספרים עלינו.

 

איך מוציאים ויזה להודו אונליין?

אם אתם בדרך להגשים את חלומו הגדול של כל ישראלי, סביר להניח שאתם עומדים להנפיק ויזה להודו. אז אם אתם נוטלים הפוגה קלה מחיי השגרה העמוסים וקופצים להודו לגיחה קצרה שאינה עולה על 90 ימים ברצף, חשוב שתדעו שניתן להנפיק ויזה להודו אונליין, ללא מאמץ, בקלות ובמהירות, ולקבל את הוויזה היישר אל תיבת האימייל שלכם, תוך חיסכון מקסימלי בזמן יקר ובטרחה מצדכם.

 

אבל זמן הביקור שלכם בהודו אינו עולה על 90 ימים רצופים תוכלו להוציא ויזה אלקטרונית ולחסוך זמן ואנרגיה יקרים, לא תצטרכו לצאת מהבית מכיוון שכל התהליך מתבצע אונליין ולא תיאלצו לעבור את ההליך הממושך הכרוך בהנפקת ויזה להודו לטווח ארוך. כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס למערכת https://www.visahodu.co.il/fill-forms-step-1 ולתת לצוות המנוסה שלנו לעשות את העבודה במקומכם.

 

הודו על המפה

טוב לדעת: במידה וזמן הביקור שלכם בהודו הוא עד 90 ימים רצופים תוכלו להוציא ויזה אלקטרונית להודו, מדובר בהתליך מהיר המתבצע אונליין במהלכו תקבלו את הויזה תוך כ – 5 ימים

 

אם ברצונכם לקבל ויזה להודו למטרת תיירות לזמן ביקור בהודו שארוך יותר מ – 90 ימים (רצוף) למשל ויזה שמאפשרת שהייה של 180 ימים ברצף, אלו הפרטים של שגרירות הודו בישראל לנוחיותכם, משם כנראה יפנו אתכם לחברה חיצונית (ש.מ אשרות) שתטפל בבקשתכם:

 

שגרירות הודו בישראל – פרטי התקשרות

שגרירות הודו כתובת: הירקון 140 תל-אביב

שעות פתיחה: ימים שני עד חמישי – 8:30 – 17:30, יום שישי – 08:30 – 14:30

שגרירות הודו בישראל טלפון: 03-5291999

פקס: 03-5291953

אימייל: indemtel@indembassy.co.il

שגרירות הודו אתר רשמי: www.indembassyisrael.gov.in

 

כמה עולה ויזה להודו?

במידה ובחרתם להוציא ויזה אלקטרונית אונליין העלות של האגרה לשגרירות הודו משתנה לפי אורך הויזה, המחירים הבאים נכונים לתשלום באמצעות כרטיס אשראי ישראלי: ויזה לחודש 26$, ויזה לשנה 41$, ויזה ל – 5 שנים או ויזה עסקית 82$. לסכום זה יש להוסיף את התשלום עבור השירות שלנו בסך 147 ש”ח קבוע לכל סוגי הויזות האלקטרונית להודו.

 

הנפקת ויזה לשהות קצרה בהודו (ויזה אלקטרונית)

שימו לב בעקבות עדכון באורך הויזה להודו: ויזה אלקטרונית להודו ניתנת ל – 365 ימים במהלכם אתם יכולים להיכנס להודו כמה פעמים כל פעם עד תשעים ימים.
ויזה לשהייה בהודו עד 90 יום ניתנת, כאמור, להנפקה באופן מקוון, ללא צורך בהגשת טפסים באופן פיזי. אם אתם מתכננים גיחה קצרה להודו ומסתפקים בטיול של עד 90 ימים, או במידה והנכם מתכננים טיול ארוך למזרח הרחוק במסגרתו תטעמו על קצה המזלג מספר מדינות במקביל, ויזה אלקטרונית תעשה את העבודה בהחלט. הוויזה כוללת מספר כניסות להודו. למעשה בתום 90 ימים תוכלו לצאת מהודו לשהות יום אחד מחוץ להודו ואז להיכנס שוב.

 

 

מה חשוב לדעת?

ויזה אלקטרונית מתאימה לכם רק אם אתם מתכוונים להגיע להודו בטיסה או דרך הים. אם אתם מגיעים דרך היבשה ממדינה אחרת באזור – הוויזה האלקטרונית איננה מתאימה.

לא ניתן להאריך את תוקפה של הוויזה האלקטרונית. על מנת להנפיק ויזה אלקטרונית שנייה יש לצאת מתחומי הודו, לחכות שמועד הויזה הנוכחי יפוג ואז להנפיק ויזה אלקטרונית שוב. למזלכם תהליך חידוש ויזה להודו הוא מאוד מהיר מכיוון שכאמור ניתן לבצע אותו באופן דיגיטלי מכל מקום בעולם ולסגור את החידוש בסדר גודל של 5 ימים.

 

 

מתי מומלץ להנפיק את הוויזה האלקטרונית?

חובה להנפיק את הוויזה לא יאוחר מחמישה ימים לפני מועד הטיסה, אין להנפיק יותר מארבעה חודשים מראש. הסיבה לכך היא שלוקח כ – 5 ימים מרגע הגשת הבקשה לקבל את הויזה ומרגע קבלת הויזה יש לכם 12 חודשים להשתמש בויזה. מרגע הכניסה להודו כאמור יש לכם 90 יום לשהות בהודו ברצף.

 

מתי הוויזה נכנסת לתוקף?

הוויזה נכנסת לתוקף מרגע שאתם מקבלים אותה ובויזות החדשות רשום במפורש עד לאיזה תאריך הויזה תקפה (365 ימים ממועד הנפקתה).

 

איך מוציאים ויזה להודו בעברית ובקלות?

פורטל ויזה הודו הופך את הליך ההנפקה של ויזה אונליין להודו לקל ומהיר מאי פעם. לא עוד ניסיונות כושלים לפיענוח הוראות באנגלית באתר הרשמי מטעם שגרירות הודו, לא עוד הסתבכות מיותרת עם תמונת הפספורט הנדרשת להעלאה בפורמט ספציפי ובאיכות מספקת, לא עוד אתר שנתקע  ולא עוד בזבוז זמן יקר מצדכם ואפס ביורוקרטיה.

 

לנוחיותכם בפורטל ויזה הודו:

  • ממשק נוח וידידותי בעברית
  • שליחת תמונה בכל פורמט שנוח לכם ללא צורך בהמרה
  • שירות לקוחות אנושי מהיר ויעיל
  • ללא צורך לצאת מהבית
  • טיפול מהיר במיוחד
  • קבלת הוויזה לאימייל תוך עד 5 ימי עסקים

מומחינו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי ואישי לשביעות רצונכם המלאה.

הינה חלק קטן מההמלצות עלנו