גם אם לרוב הנפקת ויזה ליעד כזה או אחר בחו"ל עוברת בשגרירות המדינה אליה ברצונכם להגיע, הרי ששגרירות הודו בישראל מעדיפה שלא להתנהל מולכם באופן אישי ובוחרת לנהל את תחום הוויזה מול חברת אשרות ישראלית חיצונית – ש.מ אשרות.

 

אם אתם בדרך להגשים את חלומו הגדול של כל ישראלי, סביר להניח שאתם עומדים להנפיק ויזה להודו. אז אם אתם נוטלים הפוגה קלה מחיי השגרה העמוסים וקופצים להודו לגיחה קצרה שאינה עולה על 60 יום, חשוב שתדעו שניתן להנפיק ויזה להודו אונליין, ללא מאמץ, בקלות ובמהירות, ולקבל את הוויזה היישר אל תיבת האימייל שלכם, תוך חיסכון מקסימלי בזמן יקר ובטרחה מצדכם.

 

אבל זמן הביקור שלכם בהודו אינו עולה על 60 ימים תוכלו להוציא ויזה אלקטרונית ולחסוך זמן ואנרגיה יקרים, לא תצטרכו לצאת מהבית מכיוון שכל התהליך מתבצע אונליין ולא תיאלצו לעבור את ההליך הממושך הכרוך בהנפקת ויזה להודו לטווח ארוך. כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס למערכת https://www.visahodu.co.il/fill-forms-step-1 ולתת לצוות המנוסה שלנו לעשות את העבודה במקומכם.

 

הודו על המפה

טוב לדעת: במידה וזמן הביקור שלכם בהודו הוא עד 60 ימים תוכלו להוציא ויזה אלקטרונית להודו, מדובר בהתליך מהיר המתבצע אונליין במהלכו תקבלו את הויזה תוך כ – 5 ימים

 

אם ברצונכם לקבל ויזה להודו לזמן ארוך יותר מ – 60 ימים למשל ויזה לשנה, אלו הפרטים של שגרירות הודו בישראל לנוחיותכם, משם כנראה יפנו אתכם לחברה חיצונית (ש.מ אשרות) שתטפל בבקשתכם :

כתובת: הירקון 140 תל-אביב

שעות פתיחה:

ימים שני עד חמישי – 8:30 – 17:30

יום שישי – 08:30 – 14:30

טלפון: 03-5291999

פקס: 03-5291953

אימייל: indemtel@indembassy.co.il

אתר: www.indembassyisrael.gov.in

 

 

הנפקת ויזה לשהות קצרה בהודו (ויזה אלקטרונית)

ויזה לשהייה בהודו עד 60 יום ניתנת, כאמור, להנפקה באופן מקוון, ללא צורך בהגשת טפסים באופן פיזי. אם אתם מתכננים גיחה קצרה להודו ומסתפקים בטיול של עד 60 ימים במהלכם תוכלו להיכנס להודו פעמיים, או במידה והנכם מתכננים טיול ארוך למזרח הרחוק במסגרתו תטעמו על קצה המזלג מספר מדינות במקביל, ויזה אלקטרונית תעשה את העבודה בהחלט. הוויזה כוללת שתי כניסות להודו והיא ניתנת להנפקה עד 2 פעמים בשנה קלנדרית.

 

 

מה חשוב לדעת?

ויזה אלקטרונית מתאימה לכם רק אם אתם מתכוונים להגיע להודו בטיסה או דרך הים. אם אתם מגיעים דרך היבשה ממדינה אחרת באזור – הוויזה האלקטרונית איננה מתאימה.

לא ניתן להאריך את תוקפה של הוויזה האלקטרונית. על מנת להנפיק ויזה אלקטרונית שנייה יש לצאת מתחומי הודו, לחכות שמועד הויזה הנוכחי יפוג ואז להנפיק ויזה אלקטרונית שוב. למזלכם תהליך חידוש ויזה להודו הוא מאוד מהיר מכיוון שכאמור ניתן לבצע אותו באופן דיגיטלי מכל מקום בעולם ולסגור את החידוש בסדר גודל של 5 ימים.

 

 

מתי מומלץ להנפיק את הוויזה האלקטרונית?

חובה להנפיק את הוויזה לא יאוחר מחמישה ימים לפני מועד הטיסה, אין להנפיק יותר מארבעה חודשים מראש. הסיבה לכך היא שלוקח כ – 5 ימים מרגע הגשת הבקשה לקבל את הויזה ומרגע קבלת הויזה יש לכם 4 חודשים להיכנס להודו. מרגע הכניסה להודו כאמור יש לכם 60 יום.

 

מתי הוויזה נכנסת לתוקף?

הוויזה תקפה מרגע הגעתכם להודו, כלומר עליכם להיכנס להודו בתוך 4 חודשים מרגע הנפקת הויזה כאשר תוכלו לשהות בהודו 60 ימים.

 

איך מוציאים ויזה להודו בעברית ובקלות?

פורטל ויזה הודו הופך את הליך ההנפקה של ויזה אונליין להודו לקל ומהיר מאי פעם. לא עוד ניסיונות כושלים לפיענוח הוראות באנגלית באתר הרשמי מטעם שגרירות הודו, לא עוד הסתבכות מיותרת עם תמונת הפספורט הנדרשת להעלאה בפורמט ספציפי ובאיכות מספקת, לא עוד בזבוז זמן יקר מצדכם ואפס ביורוקרטיה.

 

לנוחיותכם בפורטל ויזה הודו:

  • ממשק נוח וידידותי בעברית
  • שליחת תמונה בכל פורמט שנוח לכם ללא צורך בהמרה
  • שירות לקוחות אנושי מהיר ויעיל
  • ללא צורך לצאת מהבית
  • טיפול מהיר במיוחד
  • קבלת הוויזה לאימייל תוך עד 5 ימי עסקים

מומחינו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי ואישי לשביעות רצונכם המלאה.