מעוניינים להוציא ויזה אלקטרונית להודו ורוצים לוודא שהדרכון שלכם עומד בתנאים הנדרשים? כאן תוכלו למצוא את הדברים העיקריים שהדרכון שלכם צריך לעמוד בהם בכדי שניתן יהיה להנפיק עבורכם ויזה אלקטרונית להודו.

ויזה אלקטרונית להודות - תנאים לדרכון

ויזה אלקטרונית להודות – תנאים לדרכון

חשוב לציין שבכל הקשור לאתר, אנו מתעסקים בהוצאת ויזה לבעלי דרכון ישראלי וגם אם יש לכם דרכון נוסף הויזה האלקטרונית תינתן עבור הדרכון הישראלי ולא הזר.

 

דגשים לדרכון לצורך הנפקת ויזה אלקטרונית להודו

חשוב לוודא שתוקף הדרכון שלכם אינו עומד לפוג בקרוב מכיוון שהדרכון צריך להיות בתוקף לפחות לחצי שנה (6 חודשים) מרגע הכניסה להודו.

בדרכון צריכים להיות לפחות 2 עמודים ריקים עליהם יחתימו לכם חותמת בעת הכניסה להודו.
אמנם הויזה נשלחת אליכם באימייל אך ברגע שתגיעו להודו יחתימו לכם חותמת בדרכון ולכן חשוב לוודא שיש לכם בדרכון לפחות 2 עמודים ריקים בעת הכניסה להודו.

הדרכון  צריך להיות רגיל ולא דרכון מסוג ספציפי או דרכון מיוחד כלשהו, למשל לא דיפלומטי.

זה לא משנה אם הדרכון הוא דרכון ביומטרי או לא.
ההבדל בין דרכון ביומטרי לדרכון שאינו ביומטרי הוא שעל דרכון ביומטרי קיים שבב המכיל פרטים אישיים אודות האדם לו שייך הדרכון.
מעבר לפרטים הסטנדרטיים כמו שם, מספר דרכון, תמונת פנים וכדומה השבב מכיל לרוב גם טביעת אצבע ולפעמים גם צילום של קשתית העין בכדי לזהות את האדם באופן חד ערכי ודאי.
בנוסף על השבב קיימים קבצים נוספים שמטרתם להבטיח שהשבב הוא מקורי ושלא זויף. בכל מקרה כאמור ניתן להוציא ויזה אלקטרונית על דרכון ביומטרי ועל דרכון שאינו ביומטרי.